Motorové oleje

- nevíte jaký olej Millers je vhodný pro vaše auto, hledejte zde : www.millersoils.cz/300--online-aplikace.html

.

PREMIUM : Řada olejů Millers Oils Premium je určena pro běžné použití v osobních a lehkých dodávkových automobilech.

TRIDENT : Řada motorových olejů pro profesionální užití v autoservisech a motoristickém aftermarketu. Kvalita a hodnota na kterou se můžete spolehnout.

VETERAN : Představujeme Vám řadu Millers Oils Classic, která nabízí oleje, maziva a aditiva určená speciálně pro veterány - historické automobily a motocykly.

MOTORSPORT : Firma Millers Oils Vám nabízí unikátní řadu olejů, maziv a aditiv vyvinutých speciálně pro užití v závodním motorsportu.

NANODRIVE : Představujeme Vám vysoce výkonné low-friction motorové oleje vhodné pro civilní i sportovní / závodní aplikace. Produkty jsou aditivovány nanočásticemi pro razantní snížení tření, opotřebení součástí a pro zvýšení výkonu automobilu. Millers Oils je v současnosti jedinou společností na světě, která tuto high-endovou technologii používá.

.

Anglická rodinná firma Millers Oils Ltd. vyrábí od roku 1887 vysoce kvalitní oleje, maziva, aditiva pohonných hmot a další speciální přípravky pro širokou škálu aplikací v motorismu a průmyslu. Všechny produkty jsou vyvinuty, vyrobeny a baleny v závodě Millers Oils v Anglii a jedná se tak o originály firmy Millers Oils Ltd.

Firma klade silný důraz na osobní a spolehlivé služby zákazníkům společně s pověstnou excelentní kvalitou. Díky stálým investicím do vývoje produktů, nejvyšší úrovni používané technologie a systému výstupní kontroly kvality náleží výrobky Millers Oils k nejpokrokovějším na světě.

Oleje Millers Oils jsou používány ve World Rally Championship a World Superbike Championship. Práce na high-endových produktech pro závodní týmy přispívá k razantnímu pokroku a maximální kvalitě i u produkce olejů pro civilní použití.

Zobrazit celý popis
Cenový limit
Pouze skladem
Výrobce
Stav
Další filtry