Zawór z całkowitym upustem powietrza do atmosfery.
Wyposażony w system Dual-Drive oparty na 2 tłoczkach. Zapewnia szybki czas reakcji oraz utrzymanie wysokiego doładowania. Za doskonały dźwięk zaworu odpowiada konstrukcja oparta na zwężce Venturiego.
Seryjny zawór DV wtłacza powietrze w obieg, natomiast zawór typu Blow Off-zawór atmosferyczny wypuszcza powietrze na zewnątrz, co chroni Twoje turbo, a przy okazji wydaje niesamowity efekt dźwiękowy-charakterystyczne PSSSSSTT!!!!
Wysoka jakość wykonania.
Rozstaw śrub montażowych: 46 mm.
NAŠE NOVINKY, slevy a akce PŘÍMO K VÁM
Poslední recenze NAŠÍCH ZÁKAZNÍKŮ, KTEŘÍ U NÁS NAKOUPILI
Celkové hodnocení:
100 %
Nakupoval jsem již po několikáté materiál nerez na výfuk, za mě 1*, přehledně rozděleno, hned vidím co je a co neni a doručeni v nejbližším možném termínu.
+
Rychlost,Ochota,Kvalita zboží
-
Nemám co vytknout
PavelCibulka
Celkové hodnocení:
100 %
souhrn :)
+
Ochrana proti kamínkům: Deflektor odráží drobné kamínky a štěrk, které by jinak mohly poškodit lak na hraně kapoty nebo způsobit prasknutí čelního skla. Usměrnění hmyzu: Díky speciálnímu tvaru mění proudění vzduchu tak, že hmyz a nečistoty jsou „přeskočeny“ přes střechu vozu, místo aby skončily na skle
-
RadovanMiliký
Celkové hodnocení:
100 %
Vše v pořádku,zboží doručeno velmi rychle, zatím namontovaná jedna sada Led žárovek a full canbus funguje perfektně.