Guma ve spreji RUBBER MACOTA černá matná 500 ml
Guma ve spreji RUBBER MACOTA černá matná 500 ml
Kvalitní vinylový nástřik, který je snadno použitelný a dodá nový vzhled na jakýkoli povrch. Když chcete následně změnit design - barvu, nebylo to nikdy jednodušší, jen odlepíte vytvořený vinylový plášť a odhalíte původní povrch pod ním.
Tento sprej Je vhodný pro lakované prvky, ocelové a hliníkové ráfky, nárazníky, dřevo, kov, sklo, plasty.
Aplikace - výrobek je velmi snadno navrstvený, správné složení ztěžuje tvorbu takzvaných "kádinek" a dokonce i když vzniknou, jsou po vysušení neviditelné.
Aby se dosáhla správná tloušťka povlaku, doporučuje se aplikovat minimálně 3 vrstvy s 10minutovými intervaly mezi lakováním.
Lakovaný produkt zcela se vysuší po pouhých 2 hodinách, takže celý nátěr je extrémně krátký.
Trvanlivost : tato stříkaná guma je odolná proti poškrábání, sprejům, slané cestě, vlhkosti, olejům, mazivům, čisticím prostředkům a teplotám -30 až + 110 ° C
Vysoká flexibilita zaručuje dokonalou ochranu laku, a to i v zimě.
Údržba a změna barvy - Pokud je gumová vrstva poškozena, není potřeba celý celý díl znovu stříkat, postačí, aby se nanesla jen část gumové hmoty a škrábanec zmizí. Můžete také použít gumu v jiné barvě, aby jste získali různé vzory nebo barvy.
Výběr - největší výhoda produktu - odstranění vrstvy gumy, stačí zvednout okraj lakovaného prvku a následně přerušit plynulým pohybem.
Historie produktů
Guma ve spreji RUBBER MACOTA černá matná 500 ml
Sportovní vzduchový filtr TurboWorks průměr 60-76 mm, výška 200 mm
Kryty kol Quad Bicolor Green 13-16" (po 1 ks)
Odsávačka cínu PTFE
Klíč nástrčný 8 mm typ "L"
Šroubovák křížový PH1 x 100mm
Nástavec 1/4" 12 mm šestihranný
Univerzální katalyzátor DIESEL FI 60 2-3L EURO 4 400 CPSI



