Elastická guma pro upevnění zavazadel ø8 mm 60 cm BSTRAP-12
CHARAKTERISTIKA
- Vysoce kvalitní pružné lano, zesílené.
- Dokončena karabinami pro ideální zapnutí.
ROZMĚRY
- Délka: 60 cm
Recenze
Parametry
0 recenze produktu Elastická guma pro upevnění zavazadel ø8 mm 60 cm BSTRAP-12
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
| height: | 27 |
| length: | 7 |
| width: | 3 |
Historie produktů
Produkt je vynikajícím nástrojem pro upevnění nákladu. Díky karabinám umístěným na jejích koncích ji
Elastická guma pro upevnění zavazadel ø8 mm 60 cm BSTRAP-1257 Kč
2-5 dnů
Sportovní rukavice Sparco Meca 3 Velmi pevné rukavice s dobrou citlivostí určené hlavně pro mechani
Skladem 2 ks
Model E003Tlumič s průchozí konstrukcí tlumený nerezovou ocelovou vlnou a skleněnou rohoží odolnou
Středový tlumič 70mm RM3 724 Kč
1-2 týdny
Rozmrazovač autoskel K2 ALASKA 700 ML K2 Alaska je rychle působící odmrazovač oken a zrcátek automo
Skladem 2 ks
ALU Panel 12V / 24V (3 vodotěsné spínače s certifikátem IP68) Kabely používané pro připojení podle
ALU Panel 12V / 24V (3 vodotěsné spínače s certifikátem IP68)845 Kč
2-5 dnů
Zde vám nabízíme 2 varianty stěračů pro přesně daný model auta : Stěrače FLAT SET (sada 2 ks na celé
Odstraňovač hmyzu, polepu ze stromů K2 770 ml - aplikační video je v galerii fotek Díky své mimořád
Skladem 3 ks
Zadní křídlo Audi Audi A4 B8 2008-15 Tyto křídla jsou vyrobeny z profesionálního, extrémně lehkého
Rozprašovač proti mlžení skel 500ml CARLSON Přípravek proti mlžení skel 500ml Carlson - rozprašovač
Recenze k produktu Elastická guma pro upevnění zavazadel ø8 mm 60 cm BSTRAP-12