Kónický filtr Simota H:220mm OTW:80-89mm JAU-X02201-15 Modrý
Kód zboží
P125439X
Výrobce
Skladová dostupnost
2-5 dnů
Naše cena s DPH
Cena bez DPH
ks
Kuželové filtry SIMOTA se vyznačují mimo jiné:
- Snadná montáž díky gumové manžetě s upínací sponou,
- Zvýšený výkon a točivý moment,
- Jedinečný zvuk a vzhled pod kapotou,
- Velmi dlouhá životnost - díky možnosti mytí a údržby.
image
FILTR MÁ CERTIFIKÁT ISO 9001
Rozměry:
  • Výška - 220 mm
  • Šířka dole - 151 mm
  • Šířka nahoře - 124 mm
image
Prosíme o výběr průměru montážní gumy.
Dostupné průměry jsou zobrazeny na obrázku výše.
V případě, že není zvolena průměr, zasíláme: 89mm.
Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Kónický filtr Simota H:220mm OTW:80-89mm JAU-X02201-15 Modrý
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Kónický filtr Simota H:220mm OTW:80-89mm JAU-X02201-15 Modrý
Váš e-mail
Recenze k produktu Kónický filtr Simota H:220mm OTW:80-89mm JAU-X02201-15 Modrý