Meguiar's NXT Water Bead Booster přípravek pro vytvoření extrémního hydrofobního efektu a polymerové ochrany 710 ml

Katalogové číslo
G30524
Výrobce
Záruční lhůta
24 měsíců
Skladová dostupnost
Skladem 2 ks
Běžná cena 575 Kč | Ušetříte 80 Kč
Naše cena s DPH
495 Kč
Cena bez DPH
409.09 Kč
ks

Meguiar's NXT Water Bead Booster přípravek pro vytvoření extrémního hydrofobního efektu a polymerové ochrany 710 ml

Profesionální polymerová technologie obsažená v Meguiar's NXT Water Bead Boosteru zajišťuje perfektní odpuzování vody a zároveň dodává povrchu ochranu, jako když používáte rychlý vosk.

Použití Meguiar's NXT Water Bead Boosteru je bezpečné pro všechny lakované i kovové povrchy, stejně jako lišty, takže s ním můžete ošetřit celý exteriér vozu, a to včetně kol!

Po vyzrání na povrchu auta vytváří extrémní hydrofobní film s efektem tzv. "korálkování vody". Voda tak vytváří velké kapky, které se neudrží na povrchu a samy stékají. S sebou berou nečistotu a minerály, které, pokud by na laku ulpěly, by mohly vytvořit skvrny, nebo lak naleptat.

Hydrofobní povrch je také mnohem snadnější usušit, a proto tento efekt vyhledávají automobiloví nadšenci po celém světě.


Postup aplikace:

  • Karoserie by měla být chladná na dotek a ve stínu.
  • Před aplikací by měl být povrch čistý. Umyjte ho některým z pH neutrálním šamponů Meguiar's, nebo jej očistěte pomocí detaileru či přípravku pro mytí bez vody.
  • Přípravek můžete aplikovat na karoserii místo vosku, nebo jej nanést na stávající voskovou vrstvu.
  • Na povrch karoserie nastříkejte velmi slabou vrstvu produktu.
  • Po pár vteřinách setřete z povrchu pomocí mikrovláknové utěrky X1801 Meguiar's Finishing TowelX2010 Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel nebo E101 Meguiar's Ultimate Microfiber Towel.
  • Pro dosažení nejlepších výsledků ošetřený povrch prvních 24 hodin po aplikaci nemyjte a nevystavujte kontaktu s vodou.
  • Hydrofobní efekt nemusí být viditelný, dokud produkt plně nevyzraje.
Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Meguiar's NXT Water Bead Booster přípravek pro vytvoření extrémního hydrofobního efektu a polymerové ochrany 710 ml
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Meguiar's NXT Water Bead Booster přípravek pro vytvoření extrémního hydrofobního efektu a polymerové ochrany 710 ml
Aktuální cena produktu je 495 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Meguiar's NXT Water Bead Booster přípravek pro vytvoření extrémního hydrofobního efektu a polymerové ochrany 710 ml