Originální přední gumové autokoberce Škoda Octavia II

Kód zboží
P108899X
Skladová dostupnost
3-7 pracovních dnů
Běžná cena 665 Kč | Ušetříte 60 Kč
Naše cena s DPH
605 Kč
Cena bez DPH
500 Kč
ks

Originální přední gumové autokoberce Škoda Octavia II

Když přijde čas dešťů a plískanice, je obtížné udržet interiér vozu v suchu a čistotě. A může se dokonce stát, že se podlaha a čalounění nenávratně poškodí. My však máme řešení, které dokáže takové situaci předejít - přední gumové koberečky do auta. Byly navrženy speciálně pro model ŠKODA OCTAVIA II a starají se, aby kabina vašeho automobilu neutrpěla žádnou újmu. Mají totiž vysokou bočnici, která nedovolí nečistotám dostat se z rohože do auta.

Sada obsahuje dva přední autokoberce s nápisem "OCTAVIA" vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, termoplastického elastomeru. Jejich povrch neklouže a dokonale zachycuje vlhkost i nečistoty. Koberečky svým tvarem přesně vyplňují prostor pod nohama cestujících, čímž dělají interiér vozu mnohem útulnější, a pasažéři si tak užijí pohodlnou jízdu nehledě na počty najetých kilometrů.

Co byste měli vědět
Koberce padnou do vozů ŠKODA OCTAVIA II jako ulité, takže vám je umístění zabere jen několik málo okamžiků. K podlaze jsou upevněny pomocí kruhových prolisů, které nacvakněte na podlahové čepy. Jednoduché a rychlé je také vyjmutí koberců a jejich následná údržba - k čištění se nejlépe hodí běžné saponátové přípravky. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky a rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohože poškodit. Dlouhou životnost a vynikající odolnost vůči opotřebení prokázaly laboratorní testy materiálu i dlouhodobé jízdní zkoušky, ve kterých naše koberce uspěli na výbornou.

Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Originální přední gumové autokoberce Škoda Octavia II
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Originální přední gumové autokoberce Škoda Octavia II
Aktuální cena produktu je 605 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Originální přední gumové autokoberce Škoda Octavia II