Pojistky nožové 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp
Praktické uzavíratelné balení, obsahuje nožové pojistky, celkem 120 pojistek. Obsah balení: 20x 7,5A; 20x 10A; 20x 15A; 20x 20A; 20x 25A 20x 30A. Určeno pro použití v automobilech (max. 24V). Certifikováno (materiál: zinek / plast)
Recenze
0 recenze produktu Pojistky nožové 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Historie produktů
Pojistky nožové 120ks 7,5/10/15/20/25/30Amp Praktické uzavíratelné balení, obsahuje nožové pojistky
Skladem 1 ks
Subaru Legacy II 2006+ StrongFlex sestava silentbloků jen pro přední nápravu 6 ks Tvrdší silentblok
2-5 dnů
Parkovací senzor je zařízení podporující parkování a couvání automobilu. Funguje na principu sonaru
Sada parkovacích senzorů pro couvání Buzzer 4 senzory černé "GOLD" 18 mm AMIO-01576366 Kč
2-5 dnů
Nerez lišty kolem oken Omtec Opel Astra J 2010-15 htb (ne kombi) 12 ks - 100% nerez leštěné provede