Polo-Automatická opravná sada pro pneumatiky

Katalogové číslo
CRK305-IN
Skladová dostupnost
1-2 pracovní dny
Běžná cena 1 265 Kč | Ušetříte 168 Kč
Naše cena s DPH
1 097 Kč
Cena bez DPH
906.61 Kč
ks

SLIME Smart Repair - Polo-Automatická opravná sada

CRK305-IN sada obsahuje kompresor (výkon 11 l/min) a lahev se speciální, velmi kvalitní těsnící hmotou SLIME (473ml). Slime, chytrý způsob, jak opravit propíchnutou pneumatiku. S hmotou Slime už nikdy nebudete muset čekat na odtahový vůz nebo měnit píchnutou pneumatiku. Nyní ji dokážete spravit za 15 minut nebo i méně! Stačí použít těsnící hmotu, nafouknout vaši pneumatiku a můžete jet. Těsnící hmota Slime představuje praktické a přenosné řešení pro opravu píchnuté pneumatiky. Uložit ji můžete pod sedadlo nebo do kufru.

Technologie Slime je nejlepší těsnící hmota na pneumatiky na světě, která byla vytvořena a testována pro použití na všechny druhy pneumatik.Používá technologii Fibro-Seal, což je moderní směs vláken, pojiv, polymerů a patentovaných tuhnoucích činitelů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Dokonale se propojí s defektem a utěsní. Tato mřížka z vláken Fibro-Seal spolu s viskózním přepravním systémem vyhledá a pevně utěsní místo defektu pneumatiky. Hmota preventivně chrání a opravuje propíchnutí pomocí flexibilní ucpávky s dlouhou životností .Jakmile těsnící hmotu Slime použijete, zůstane tekutá a neztvrdne ani nevyschne.

Jak Slime funguje? Jak se pneumatika opravená pomocí těsnící hmoty Slime otáčí, odstředivá síla tlačí těsnící hmotu do běhounu pneumatiky, vytváří ochrannou vrstvu a opravuje proražení v okamžiku, kdy se vytvoří. Zároveň působí i na předešlé defekty. Kvalita Slime Slime je ta nejbezpečnější a nejúčinnější těsnící hmota na pneumatiky, která je k dostání. Díky nízkému bodu mrznutí (-37oC) a vysokému bodu oddělení (82oC) účinkuje těsnící hmota i za těch nejextrémnějších teplot.Těsnící hmota Slime je netoxická, nehořlavá a dá se snadno odstranit pomocí vody. Je specielně navržena tak, aby neměla korozivní účinky – je tedy bezpečná pro pneumatiky i ráfky. Spotřeba hmoty – aplikace v mililitrech _ Bezdušové pneu_Dušové pneu Cyklo_ 89 ml_ 118 ml Motorky/skůtry 237–473 ml_ 237 ml Dirtbike/MTB_ _ 237 ml Auto_ 473 ml_ 237 ml Dodávky/SUV_592 ml_ ATV - čtyřkolky_710–946 ml _ Jak používat Černá čepička je nástavec na vyjmutí vložky ventilu. Odšroubujte tento nástavec z konce čepičky a použijte ho k vyjmutí vložky z ventilu pneumatiky. Připojte hadičku na plnění, která je součástí balení, k láhvi i k ventilu. Vmáčkněte dovnitř požadované množství těsnící hmoty. Našroubujte vložku ventilu zpátky. Připojte hadici kompresoru na ventil a elekr. kabel do zapalovače vozu. Nafoukněte pneumatiku na doporučený tlak vzduchu, který je zaznamenán na vnější straně vaší pneumatiky. Pokud je těsnící hmota používána na opravu pneumatiky, zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu.

Balení obsahuje 1ks těsnící hmota na pneumatiky Slime (473 ml) 1ks vysoce výkonný 12V vzduchový kompresor se zabudovaným tlakoměrem a šňůrou s AC adaptérem, který se dá použít do auto zásuvky 1ks vzduchová hadička 1ks nástavec na odejmutí vložky ventilu a hadička na plnění 1ks sada nástrojů a adaptérů (na pneumatiky, míče, plážové hračky, vzduchové matrace, nafukovací předměty…) 1ks návod na použití Rozměry balení: šířka 220mm, výška 170mm, hloubka 80mm

UPOZORNĚNÍ Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů.

Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Polo-Automatická opravná sada pro pneumatiky
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Polo-Automatická opravná sada pro pneumatiky
Aktuální cena produktu je 1097 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Polo-Automatická opravná sada pro pneumatiky