Proti mlžení skel NANO+ 300ml rozprašovač

Kód zboží
P76102X
Výrobce
Záruční lhůta
24 měsíců
Skladová dostupnost
Skladem 1 ks
Naše cena s DPH
149 Kč
Cena bez DPH
123.14 Kč
ks

Proti mlžení skel NANO+ 300ml rozprašovač

Přípravek proti zamlžování oken, zvyšuje bezpečnost jízdy. Vyrobeno na základě technologie NANO+ a neiontových povrchově aktivních látek.

Nanočástice obsažené v přípravku jsou na molekulární úrovni a těsně přiléhají ke struktuře skla, čímž vytvářejí neviditelnou vrstvu a účinně odpuzují molekuly vodní páry. Výsledkem je odolnost skla proti zamlžení a jeho dlouhodobá čirost. Účinnost až na 120 dní. Výrobek neobsahuje žádná barviva.


NANO+ je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie NANO+ umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. NANO+ je technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.

 
Zobrazit celý popis
Recenze
0 recenze produktu Proti mlžení skel NANO+ 300ml rozprašovač
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Proti mlžení skel NANO+ 300ml rozprašovač
Aktuální cena produktu je 149 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Proti mlžení skel NANO+ 300ml rozprašovač