Univerzální spodní pružný lip s podlepením černý s modrou linkou

Katalogové číslo
64-53
Záruční lhůta
72 měsíců
Skladová dostupnost
Skladem 1 ks
Běžná cena 435 Kč | Ušetříte 20 Kč
Naše cena s DPH
415 Kč
Cena bez DPH
342.98 Kč
ks

Univerzální spodní pružný lip s podlepením černý s modrou linkou 

Univerzální spoilerová lišta pro lepení na části automobilu. Délka: 2,5m. Montáž: lepením, pouze sejmete ochrannou vrstvu z lepící části a lištu jednoduše nalepíte na čisté a odmaštěné místo. 
Montáž: důkladně očistěte a odmastěte místo, na které má být lišta nalepena.Na karoserii vozu označ např. fixou, v kterém místě má být lišta nalepená.Odstraňujte postupně ochrannou folii z lišty a přitiskněte lištu na vybrané místo karoserie. Při tomto úkonu dbejte na to, abyste jste se prsty nedotýkali lepící plochy.V místech, kde je lišta ohnutá, doporučujeme část lišty s lepící plochou částečně nastřihnout do trojúhelníků. Lištu nožem nebo ostrým předmětem po nalepení zařízněte na požadovaný rozměr.
Lištu je možné zaříznout pod úhlem, aby byl výsledný efekt ještě lepší. Důkladně dotlačte. Nejlepší k tomu bude kousek látky, který náleží přesouvat po celé její délce se stejnou silou. Zabrání to také poškrábání lišty. Pro lepší přichycení v nejvíce namáhaných místech, můžete lištu přišroubovat přiloženými šroubky. Nelepte na zmrzlý nebo horký povrch. Okolní teplota pro lepení se doporučuje okolo 18°C. Během lepení se doporučuje nahřátí lišty teplým vzduchem. Zaručí to lepší elastičnost lišty. Po nalepení na karoserii vozu, nemyjte auto ručně ani v automatické myčce po dobu 24 hod.

Recenze
0 recenze produktu Univerzální spodní pružný lip s podlepením černý s modrou linkou
0%
Doposud není napsána žádná recenze.
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Univerzální spodní pružný lip s podlepením černý s modrou linkou
Aktuální cena produktu je 415 Kč s dph
Váš e-mail  
Recenze k produktu Univerzální spodní pružný lip s podlepením černý s modrou linkou